Wsparcie

Stworzyłem na You Tube kanał, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o zagadnieniach informatycznych. Poruszam zarówno proste kwestie związane z powszechnie używanymi aplikacjami, jak i te nieco bardziej skomplikowane – tematy, które przydają się np. administratorom sieci.

Zosia samosia

Wszystkie materiały pojawiające się na kanale przygotowuję sam: nagrywam, montuję, wzbogacam schematami, dzięki którym omawiane rozwiązania stają się łatwiejsze do zrozumienia. Tematy poszczególnych nagrań początkowo wybierałem sam, chcąc przedstawić pozornie skomplikowane działania krok po kroku, przedstawiałem instrukcje procesów, których próżno szukać w „polskim Internecie”. Z czasem pojawiły się sugestie od widzów.

Takie czasy!

W 2020 roku wiele osób i instytucji musiało całkowicie zmienić swoje dotychczasowe wyobrażenia na temat pracy. Praca z domu, zdalna nauka, wideokonferencje, potrzeba lepszego, niezawodnego łącza, bezpieczeństwo w sieci. Praca z domu, zdalna nauka, wideokonferencje, potrzeba lepszego, niezawodnego łącza, bezpieczeństwo w sieci.

O wszystkim starałem się mówić na bieżąco, odpowiadając również na wiele pytań. Niekiedy jakąś wątpliwość udaje się rozwiązać w komentarzach pod jednym filmem, innym razem jest to temat na kilkudziesieciominutowe nagranie. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby tematy, które poruszam były praktyczne, a sposób ich omówienia – klarowny.

Darowanemu…

Komentarze, entuzjastyczne recenzje, każda nowa subskrypcja – to dla mnie powód do dumy. Wszystkie nagrania tworzę z myślą o widzach, którzy chcą się rozwijać i samodzielnie wdrażać solidne i bezpieczne rozwiązania. Z czasem pojawiły się pytania, jak można wesprzeć moja pracę.

Możesz przeznaczyć na rzecz moich działań konkretną kwotę, wybierając jeden z poniższych sposobów.

Bądź na bieżąco - YouTube

Interesują Cię praktyczne zagadnienia związane z informatyką?
Chcesz natychmiast dowiadywać się o najnowszych publikowanych przeze mnie treściach?
Zapraszam do polubienia mojego profilu na Facebooku i włączenia powiadomień na YouTube!

Zdjęcie 1. do sekcji „YouTube - Bądź na bieżąco” - Remigiusz Pyrek