Remigiusz Pyrek - prywatnie!

Jestem ojcem ukochanej córki Michasi. Cechuje mnie estetyzm i pedantyzm ze wszelkimi pozytywnymi aspektami tych natręctw. Interesuję się filozofią życia ludzi z dalekiego wschodu oraz sztukami samoobrony. Prowadzę zdrowy tryb życia, którym zarażam innych.

Strony internetowe

Od 1996 roku tworzę serwisy internetowe, społecznościowe oraz sklepy e-commerce. Projektuję kompleksowe rozwiązania od środowiska serwerowego do języka programistycznego. Na moich oczach „rodził się” Internet, a jego rozwój śledziłem z bliska.

Pozycjonowanie organiczne

Produkuję wysokiej jakości kod źródłowy, który idealnie nadaje się do pozycjoniowania organicznego. Korzystam z profesjonalnych narzędzi jak również z autorskich aplikacji wspomagających i automatyzujących cały proces.

Aplikacje internetowe

Uczestniczyłem w przebudowie struktury bazy danych aplikacji, z której korzystało codziennie 27 tys. serwisantów firmy telekomunikacyjnej. Rezultatem moich prac było obniżenie średniego czasu wyszukiwania rekordów z minut do poziomu sekund.

Grafika komputerowa

Doskonale znam większość narzędzi do tworzenia grafiki komputerowej, zarówno od strony funkcjonalnej jak i od strony technicznej tworzonych prac. Dobór formatów oraz przygotowanie pracy w zależności od jej przeznaczenia.

Typografia

Moim podstawowym zainteresowaniem w świecie elektronicznej reklamy jest typografia czyli dobór odpowiednich fontów aby zmaksymalizować przekaz.

Marketing

Od zawsze interesowałem się ludzką psychiką i zachowaniami na bodźce zewnętrzne. Rozwijałem swoje umiejętności w dziedzinie neuro marketingu, oddziaływaniem na ludzi poprzez komunikaty (reklama), uczestniczyłem w wykładach oraz wielu projektach o tej tematyce.

Poligrafia

Doskonała znajomość rynku poligraficznego od strony parku maszynowego poprzez materiałoznawstwo i oprogramowanie wykorzystywane w produkcji. Analizuję potrzeby klienta i uczestniczę w doborze optymalnego sprzętu do produkcji reklamy.

Zarządzanie kolorem w poligrafii

Prowadzę szkolenia z zakresu profesjonalnego zarządzania barwą w procesie reprodukcji dla drukarń wielkoformatowych oraz cyfrowych. Celem szkolenia jest osiągnięcie wysokiej jakości barw zgodnych z intencją projektantów oraz osiągnięcie normalizacji w środowisku produkcyjnym.